برترینهای کنکور ۹۳ دانشگاهها در کاشمر تجلیل شدند

 

 ایرنا – برترین های کنکور سراسری دانشگاهها در کاشمر روز دوشنبه طی مراسمی با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان این شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند. …

 

امام جمعه کاشمر در این مراسم با ابراز خرسندی از کسب موفقیت در کنکور توسط جوانان این شهر گفت: خوشحالیم به خاطر موفقیتی که جوانان این شهرستان به دست آوردند، نام کاشمر چندین بار از شبکه های سراسری اعلام شد.
حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به اهمیت کسب علم و دانش در اسلام افزود: شهرستان کاشمر از رتبه های خوب علمی در سطح کشور و استان برخوردار است.
وی گفت: جوانان باید با تلاش در عرصه علم آموزی و تقویت معنویت و تزکیه نفس، موجبات تعالی و بالندگی کشور را فراهم کنند.
وی اظهار کرد: با توجه به تأکید رهبر معظم انقلاب بر فراهم آوردن نهضت علمی و توصیه ایشان به تلاش نخبگان و دانشگاهیان برای فراگرفتن علوم روز، از جوانان انتظار می رود با استعدادهای سرشار خود زمینه بالندگی و اعتلای کشور و رسیدن به استقلال و خودکفایی را فراهم آورند.
در این مراسم ˈحسین خاکپورˈ با رتبه ۱۰ و ˈرضا روزدارˈ با رتبه ۱۲ کنکور سراسری دانشگاهها در گروه علوم تجربی مورد تجلیل قرار گرفتند.

۱ نظر

  1. امین گفت:

    افراد دیگری هم مورد تقدیر قرار گرفتند ، کاش لا اقل اسمی از اونا هم میبردین !!!

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها