ساخت کتابخانه مرکزی کاشمر بزودی کلنگ‌زنی می‌شود

رئیس هیئت مدیره انجمن خیران کتابخانه‌ساز کاشمر گفت: ساخت کتابخانه مرکزی کاشمر با همت خیران به زودی کلنگ‌زنی می‌شود.

خبرگزاری فارس: ساخت کتابخانه مرکزی کاشمر بزودی کلنگ‌زنی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، محمدحسین داوودی صبح امروز در بیستمین جلسه انجمن خیران کتابخانه‌ساز خراسان رضوی از تمهیدات ساخت کتابخانه مرکزی کاشمر به همت خیران شهرستان خبر داد.

رئیس هیئت مدیره انجمن خیران کتابخانه‌ساز کاشمر در ارتباط با ترویج فرهنگ الگوی ساخت مراکز فرهنگی با پیوست کتابخانه، گفت: تمامی ۱۴ باب کتابخانه خیرساز روستایی که مورد تجهیز قرار گرفته است در جوار مساجد بوده و هم‌اکنون قابل بهره‌برداری برای عموم مردم و آماده خدمت‌رسانی است.

وی یاداور شد: کاشمر در موضوع خیران کتابخانه ساز ۵۰ درصد فعالیت‌های استان را به خود اختصاص داده و انجمن خیران کتابخانه‌ساز این شهرستان جزو پیشگامان فعالیت‌های خیرخواهانه و وقف در استان خراسان رضوی است.

۱ نظر

  1. ضمن عرض سلام خدمت مدیریت پایگاه اطلاع رسانی کاشمر و با تشکر از اطلاع رسانی اخبار شهرستان اینجانب محمد جعفری مسئول کتابخانه عمومی کوثر می باشم پایگاه با فتخار در وبلاگ کتابخانه لینک شد امیواریم شما هم ما را لینک کنید تا همشریان از اتفاقاتی که در عرصه کتاب و کتابخوانی و موضوعات پیرامون آن رخ می دهد با خبر شوند
    با تشکر

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!