نخستین جلسه ستاد جشن های دهه ی کرامت شهرستان کاشمر

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر:  در نخستین جلسه ستاد جشن های دهه ی کرامت شهرستان کاشمر برانسجام، هماهنگی و وحدت بخشیدن به جشن های دهه کرامت با محوریت مردمی برگزار کردن برنامه ها و مراسم ها و تحقیق در سیره ائمه به ویژه سیره زندگی حضرت رضا (ع) و انتقال به نسل جوان و نوجوان جامعه تأکید شد.

فرماندار کاشمر و رییس ستاد دهه کرامت شهرستان با تاکید بر تلاش و همت متولیان امر در برگزاری باشکوه جشن ها و برنامه های پرنشاط با مشارکت مردم تصریح کرد: باید تلاش کنیم سیره، راه و روش امام مهربانی ها به نسل سوم و چهارم انقلاب را بشناسانیم.

در این جلسه جواد روشندل رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر به عنوان دبیر ستاد دهه کرامت مطالبی را پیرامون برگزاری هماهنگ و منسجم برنامه ها وپرهیز از موازی کاری با محوریت زمان بندی و برنامه ریزی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمرعنوان کرد و اعضای ستاد برآن شدند که به لحاظ وجود امامزادگان واجب التعظیم و زیارتگاه شهید آیت الله مدرس به عنوان دومین شهر زیارتی خراسان رضوی به گونه ای برنامه های این ایام برنامه ریزی و اجرایی شود که مناسبت های این ایام به وضوح برای مردم ملموس باشد، به طوری که حال و هوای شهر معنوی و به نوعی امام رضایی باشد.

در این جلسه  با اشاره به نامگذاری میلاد حضرت معصومه (س) تا ولادت امام رضا (ع) بنام دهه کرامت، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برپایی نمایشگاه ها، همایش پیاده روی خانوادگی و جشن ها از مهم ترین برنامه های این ایام در کاشمر عنوان شد.

۱ نظر

  1. باسلام آغاز مرحله اول مسابقات فوتبال دستی
    رده سنی نوجوانان : ۱۰الی ۱۴ سال
    آخرین مهلت ثبت نام ۳۱/۵/۹۳
    باتشکر
    ۰۹۱۵۹۳۲۴۳۸۸

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها