پایان مسابقات فوتسال و والیبال روستایی در کاشمر

CIMG5902دبیر هیأت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی کاشمر از پایان رقابتهای فوتسال و والیبال جام رمضان در بخش مرکزی و کوهسرخ این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی خراسان رضوی، محمد جعفر نژاد گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان که در سالن های ورزشی روستا ها و بخش های تابعه کاشمر در جریان بود، همزمان با عید سعید فطر به پایان رسید.

وی افزود: سالن های ورزشی چمران مسابقات جام رمضان شهرستان ، امام علی (ع) جام رمضان بسیج پایگاهای مقاومت شهری و روستایی و امام رضا(ع) بخش مرکزی ، ریوش بخش کوهسرخ و سالن انقلاب مسابقات والیبال و بسکتبال  شهرستان  در ایام ماه مبارک رمضان میزبان حضور پرشور تماشاچیان و تیم های شرکت کننده در این رقابتها بود.

دبیر هیأت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان کاشمر ادامه داد: تیم های فوتسال روستاهای فروتقه، فرگ، قوژد، سرحوضک، زنده جان، کاژغونه ، فرح آباد و قوچپلنگ در این مسابقات سالن چمران و امام علی حضور داشتند.

وی بیان کرد: در پایان مسابقات فوتسال جام رمضان روستای فروتقه که با حضور ۱۲ تیم و مشارکت پایگاههای مقاومت بسیج روستایی برگزار شد تیم های رستوران سنتی یخدان، شهیدخشوعی فروتقه و املاک عرفانی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

جعفرنژاد به حضور۱۵ تیم فوتسال در رقابتهای بخش کوهسرخ اشاره و عنوان کرد: در پایان این مسابقات که برگزار شد، تیم‌های پایگاه شهیدخورشاهی، جوانان روستا و فجر ریوش به ترتیب به مقام اول تا سوم رده سنی آزاد دست یافتند.

وی افزود: در رده سنی نوجوانان روستایی نیز تیم فوتسال پدیده کاشمر به مقام اول رسید، تیم های مقاومت بسیج و کانون مسجد روستای فروتقه نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

دبیر هیأت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی کاشمر خاطر نشان کرد: رقابتهای فوتسال جام رمضان بخش مرکزی کاشمر نیز با شرکت ۳۲ تیم روستایی در طول این ماه مبارک در سالن ورزشی امام علی  شهرستان جریان داشت.

و همچنین مسابقات جام رمضان شهرستان کاشمر که در محل سالن چمران این شهر در جریان بود به پایان رسید ؛ وی ادامه داد: در پایان این مسابقات تیم‌های فوتسال موبایل سی تل، انصارالمهدی و آهن آلات ربانی به ترتیب به مقام اول تا سوم رده سنی آزاد دست یافتند.

وی بیان کرد: در سالن ورزشی شهر ریوش از توابع بخش کوهسرخ کاشمر نیز یکدوره مسابقات فوتسال جام رمضان روستایی با حضور ۱۵ تیم برگزار شد که در پایان تیمهای شهدای ایور و دهیاری مکی و شهید خورشاهی به ترتیب به مقام اول تا سوم رسیدند .

دبیر هیأت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی کاشمر اظهار داشت: رقابتهای والیبال جام رمضان روستاهای شهرستان نیز که از ابتدای این ماه مبارک با شرکت ۶ تیم در سالن امام رضا(ع)روستای فروتقه آغاز شده بود، همزمان با عید سعید فطر پایان یافت.

وی افزود: در دیدار فینال این مسابقات تیم والیبال شهیدان اسفندیاری فروتقه با پیروزی ۳بر۲ مقابل تیم نیروی انتظامی کاشمر به مقام قهرمانی رسید.

جعفرنژاد بیان کرد: این دوره از رقابتها با مشارکت هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی و والیبال و فوتبال  شهرستان برگزار شد که بخشداری ها، شورای اسلامی، شهرداری، اداره آموزش و پرورش، حوزه مقاوت بسیج قمر بنی هاشم(ع) و مالک اشتر بخش مرکزی و حوزه مقاومت بسیج امام حسن (ع)بخش کوهسرخ ‌و تربیت بدنی و کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه کاشمر همکاری  در برگزاری آنها داشتند.
١۵:٢٧ – جمعه ١٠ مرداد ١٣٩٣ / شماره : ٨۶٩۵ برگرفته از سایت هیئت ورزشی روستایی و بازیهای بومی محلی خراسان رضوی

CIMG6244

 

CIMG6212

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها