کسب ۷مقام کشوری مسابقات قران توسط دانش آموزان کاشمری

دانش آموزان کاشمری مرکز دارالقرآن المهدی (عج)کاشمر  با کسب ۲مقام دومی ،۴مقام سومی و ۱مقام چهارمی مسابقات قرآن و معارف اسلامی در سطح کشوری برگ زرین دیگری را برای جامعه قرآنی شهرستان  کاشمر و مرکز دارالقرآن المهدی رقم زدند.

این مسابقات که با حضور دانش آموزان کشوری از تمام استانها برگزار شده بود کاشمر از قبل توانسته بود با کسب ۸رتبه برتر ی استان زمینه حضور خود را در مسابقات کشوری فراهم نماید .

این مسابقات که در شهرستانهای مشهد و ارومیه برگزار شده بود دیروز به کار خود پایان داد و دانش آموزان کاشمری با کسب ۷مقام کشوری توانستند برگ زرین دیگری را به افتخارات جامعه قرآنی شهرستان و کارنامه دارالقرآن المهدی (عج)  تقدیم نمایند.

دارالقران المهدی این موفقیت را به جامعه قرآنی ،مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و همه دانش آموزان و مربیان گرانقدرشان تبریک می گوید.

اسامی نفرات برگزیده کشوری عبارتند از :

-عرفان محب نفر دوم کشور در رشته مفاهیم قرآن

۲-علی نژاد ابراهیم نفر دوم کشور در رشته نهج البلاغه

۳-محمد پاکدل نفر سوم کشور در رشته صحیفه سجادیه

۴-امیر حسین زرخوان نفر سوم کشور در رشته احکام

۵-علی رضا حسین نژاد نفر سوم کشوردر رشته اذان

۶-فرزانه احمد پور نفر سوم کشور در رشته انشای نماز

۷-نسرین مدارا نفر چهارم کشور در رشته انشای نماز

۱ نظر

  1. با تشکر و سپاس از کارشناس اقامه ی نمازاداره آموزش و پرورش کاشمر… همچنین تشکراز آقایی که کارشناس فرهنگی هنری اداره آپ کاشمر بود و قدرش را ندانستید وابلاغش را لغو نمودید ……………

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!