خادمان امام رئوف از بیماران بیمارستانهای کاشمر عیادت نمودند.

همزمان با دهه کرامت و فرا رسیدن میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) ،خادمان حرم امام رضا (ع) با حضور بر بالین بیماران بیمارستان های شهید مدرس (ره) و حضرت ابوالفضل(ع) ، فرا رسیدن ایام دهه کرامت را به آنان تبریک گفتند.
سفیران امام رئوف ضمن عیادت، با اهداء بسته‌های متبرک حرم رضوی(ع) برای بیماران از خداوند منان طلب شفا و سلامتی آرزو کردند.
طنین مولوی در منقبت امام مهربانی -حضرت ثامن الحجج توسط خادمین حرم رضوی- توسط خادمان ،عطر رضوی را در فضای بیمارستان های کاشمر پخش نموده ، اشک شوق بر چشم و امید را در دل بیماران ایجاد کرد.
حضور مادران با نوزادان تازه متولد شده و خواندن اذان و اقامه در گوش این نوزادان توسط خادمان علی ابن موسی الرضا(ع) مشان از دلبستگی مادران به حضرت رضا(ع) و احترام خاص نسبت به خادمان حرم شریف رضوی بود.

زیارت بقاع متبرکه کاشمر و آرامگاه شهید آیت‌الله سید حسن مدرس (ره)و همچنین قبور شهدای شهرستان از اقدامات دیگر این خادمان در کاشمر بود.

IMG_4892

IMG_4899

IMG_4903

IMG_4910

IMG_4902

IMG_4916

IMG_4926

IMG_4931

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها