اختصاص ۷۸۵ میلیون تومان برای طرح توزیع شیر در مدارس کاشمر

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، علی زنده جانی صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش کاشمر که به میزبانی هنرستان شبانه‌روزی شهید مدرس برگزار شد اظهار داشت: در طرح شیر رایگان امسال ۳۵۷ تن شیر بین ۲۵ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز کاشمری در ۷۰ نوبت توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و تدابیر انجام شده در طرح شیر مدارس، تمام کارمندان آموزش و پرورش شامل اداری، معلم، مدیر و عوامل مدرسه زیر پوشش این طرح قرار گرفتند و تا پایان طرح ۳۵ تن شیر بین آنان توزیع می‌شود، خاطر نشان کرد: با حساب مبلغ ۴۰۰ تومان به ازای هر لیوان شیر، مجموعا ۷۸۵ میلیون تومان مبلغ سهمیه شیر توزیعی در مدارس کاشمر است.

معاون پشتیبانی، برنامه‌ریزی و توسعه آموزش و پرورش کاشمر با اشاره به کمبود فضاهای آموزشی در سطح شهرستان به دلیل رشد زیاد جمعیت گفت: به منظور برطرف کردن این مشکل و فراهم کردن فضا برای حضور دانش آموزان در مدارس مجبور شدیم ۱۲ کلاس درس را به وسیله دیوار به دو قسمت تقسیم کنیم و تعداد کلاس‌ها را به ۲۴ باب افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه پیمانکار پروژه مدرسه شهید باقری عملیات اجرایی را آغاز کرده و قرار است تا خردادماه سال آینده آن را تکمیل و تحویل دهد، تصریح کرد: در آبان ماه ۱۸۰ میلیون ریال بابت قبوض مدارس کاشمر پرداخت شده است.

زنده‌جانی ادامه داد: از ابتدای سال تحصیلی ۳۰۰ میلیون ریال برای بهسازی و زیباسازی مدارس متقاضی توزیع شده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!