ارتقای دانشکده پرستاری کاشمر در دستور کار قرار دارد

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: موضوع ارتقای دانشکده پرستاری کاشمر به مجتمع آموزش عالی سلامت در دستور کار قرار گرفته و تاکنون نیز قدم‌هایی در این راستا برداشته شده است.
خبرگزاری فارس: ارتقای دانشکده پرستاری کاشمر در دستور کار قرار دارد
به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، محمد جواد یزدانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دانشکده پرستاری کاشمر با ۱۴۰ دانشجو در دو رشته فوریت‌های پزشکی و پرستاری وارد چهارمین سال فعالیت خود شده است و توانسته نخستین جشن فارغ‌التحصیلی در سال گذشته و در رشته فوریت‌های پزشکی را برگزار کند.

وی با بیان این که در بهمن ماه امسال دومین جشن فارغ‌التحصیلی دانش آموختگان رشته فوریت‌های پزشکی این دانشکده برگزار می‌شود، یادآور شد: ترم آینده نیز شاهد برگزاری جشن فارغ‌التحصیلی نخستین گروه از دانش آموختگان رشته پرستاری هستیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با اشاره به این که امروز به برکت خون هزاران شهید محیطی برای کسب علم و تحصیل دانشجویان فراهم شده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در مجموعه دانشکده پرستاری کاشمر شاهد تحصیل دانشجویانی فعال، پویا و توانمند هستیم که شاخص و نمرات آنان نشان از حضورشان در سطوح بالاتر است و با وجود همه محدودیت ها در سایه تلاش خود و همکاری اساتید نیز قدم‌های خوبی تاکنون برداشته شده است.

وی با تأکید بر توجه ویژه مسئولان استانی و کشوری به دانشکده‌هایی که در مناطق دور فعالیت می‌کنند و با سختی‌ها و مشکلات خاصی مواجهه هستند، تصریح کرد: در حال حاضر دو بیمارستان شهید مدرس و حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر با ظرفیت ۲۰۰ تختخواب به جمعیتی بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر در بخش درمان خدمات ارائه می‌دهد.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930920000173#sthash.cGV5wYva.dpuf

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!