جاده کاشمر به نیشابور تعریض می‌شود

نماینده مردم کاشمر در مجلس از تعریض شدن جاده کاشمر به نیشابور خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان محمد اسماعیل‌نیا افزود: این جاده باید از جاده بین شهری خارج و به جاده اصلی و شریانی تبدیل شود، زیرا مراکز علمی و فرهنگی و سیاحتی دو شهر ایجاب می‌کند این جاده توسعه و بازسازی شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار اولیه بدین منظور و یک میلیارد تومان در مرحله بعدی برای تعریض پیچهای خطرناک جاده از سمت کاشمر اختصاص یافته است، گفت: با توجه به مسیر طولانی آن این مبلغ اعتبار تکاپوی امور را نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: از ۱۳۰ کیلومتر جاده نیشابور به کاشمر حدود ۶۰ کیلومتر آن در حوزه استحفاظی اداره راه کاشمر قرار دارد و بقیه در حوزه اداره راه نیشابور است که باید هماهنگی بیشتری بین مسؤولان دو شهرستان انجام شود.

جاده ۵۰ ساله نیشابور به کوهسرخ و کاشمر به دلیل پیچهای بسیار خطرناک، عرض کم و آسفالت نامناسب که همچنان از قبل انقلاب دست نخورده باقی مانده است، همه ساله شاهد حوادث ناگوار رانندگی و تلفات جانی بسیاری برای مردم می‌شود.

۲ نظر

  1. خراسانی گفت:

    مدیر محترم پایگاه اطلاع‌رسانی شهرستان کاشمر
    ضمن عرض سلام، احترام و خسته نباشید به اطلاع می‌رساند مقاله‌ای با عنوان «همسایه‌ی نزدیکتر از خویش؛ دیباچه‌ای بر پیوندهای تاریخی و فرهنگی کاشمر و نیشابور» در آدرس زیر منتظر شده است که حضور محترم جنابعالی، همشهریان فرهیخته کاشمری و مخاطبان ارجمند پایگاه اطلاع‌رسانی کاشمر، تقدیم می‌گردد.
    با احترام
    وب‌نوشت سرزمین بینالود

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!