نزاع خونین در جشن عروسی در کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر از وقوع یک نزاع خونین در جشن عروسی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: با تلاش ماموران نیروی انتظامی قاتل ۲۰ ساله در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.
خبرگزاری فارس: نزاع خونین در جشن عروسی در کاشمر/ دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت
ابوالقاسم باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: پیرو تماس مرکز بهداشتی و درمانی شهر ریوش مرکز بخش کوهسرخ کاشمر مبنی بر مجروح شدن یک جوان بر اثر ضربه چاقو با مرکز فوریت‌های پلیسی، سریعا ماموران پاسگاه انتظامی کوهسرخ به محل مراجعه می‌کنند.

وی با بیان اینکه در بررسی اولیه و بر اساس ادعای همراهان فرد مجروح مشخص می‌شود که مجروح شدن این جوان بر اثر یک درگیری در مجلس عروسی در روستای علی آباد اتفاق افتاده است، یادآور شد: بلافاصله ماموران به روستای علی‌آباد مراجعه می‌کنند و با حضور نیروی کمکی از شهرستان در محل روستا، افرادی که در این نزاع شرکت داشتند را دستگیر می‌کنند.

فرمانده انتظامی کاشمر با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد فرد مقتول ابتدا به خاطر ضربه زدن به خودرو در مسیر حرکت به سمت منزل عروس با آنها درگیری لفظی پیدا می‌کند و با وساطت مردم جدا می‌شوند، خاطرنشان کرد: با نزدیک شدن به خانه عروس فردی با همراه داشتن چاقو با فرد مقتول گلاویز می‌شود و یک ضربه به سینه او وارد می‌کند.

وی با بیان اینکه با وجود انتقال جوان ۱۹ ساله به مرکز بهداشتی و درمانی شهر ریوش مرکز بخش کوهسرخ وی فوت می‌کند، تصریح کرد: در این زمینه یک فرد دیگر که به وسیله چاقو مجروح شده بود به صورت سرپایی مداوا شد.

باقری با تأکید بر اینکه با تحقیقات و بررسی‌های انجام شده جوان ۲۰ ساله‌ای به عنوان قاتل در کمتر از یک ساعت دستگیر شده است، تصریح کرد: در این راستا چهار نفر دیگر نیز که در این نزاع مشارکت داشتند توسط پلیس دستگیر شدند و هم اکنون در بازداشت به سر می‌برن

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!