بازدید مسولین از نمایشهای راه یافته به جشنواره میثاق

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر: دو نمایش “آخ اگه بارون بزنه ” و “مرگ کسب و کار من است” به کارگردانی افسانه اصیلی و میترا محمدیان به چهارمین جشنواره استانی تئاتر میثاق راه پیدا کردند.
مهندس فروزان فرماندار کاشمر، مهندس سلیمانی شهردارو سعید چیتی نائب رئیس شورا ی اسلامی شهر کاشمرو جمعی از مسئولین شهرستان شامگاه روز دوشنبه ۱۳بهمن ماه ۹۳ از آخرین تمرینات دو گروه نمایش بازدید نمودند.
جواد روشندل رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی کاشمر ضمن تبریک سی وهفتمین طلیعه فجر انقلاب و خیر مقدم به میهمانان تلاش خستگی ناپذیر هنرمندان جوان این عرصه را قابل تقدیر وبرگزاری جشنواره تئاتر میثاق را بصورت استانی در کاشمر نشان همدلی مسئولین شهرستان و هنرمندان تئاتردانست .
فرماندار کاشمر نیز با اعلام حمایت همه جانبه شهرستان از این رویداد هنری از ظرفیت استعدادهای خوب هنرمندان بویژه در عرصه تئاتر قدردانی کرد و تئاتر را هنری انسانی برای زندگی انسانها بیان کرذد

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!