ثبت وقفهای ۴گانه خدمات درمانی در کاشمر

حجت‌الاسلام و المسلمین حجت گنابادی مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه ۴ وقف خدمات درمانی در کاشمر و ۲ وقف درمانگاه خیریه موسی بن جعفر (ع) در قوچان‌ به ثبت رسیده است اظهار کرد: ۴ موقوفه در حوزه خدمات درمانی با نیت کمک به بیماران بی‌بضاعت و کم بضاعت در کاشمر ثبت شده است.
وی با اشاره به اجرای طرح مهر تندرستی بر دومین سال در استان خراسان رضوی بیان کرد: درآمد سالیانه یک باب منزل مسکونی که به دست زهرا ساده‌دل وقف شده است صرف موسسه هیئت امنای توانبخشی کم توان ذهنی رمضان کاشمر می‌شود. وی ادامه داد:یک سهم از مدار ۱۲ سهم ۶ دانگ قنات و مزرعه شیرین در پایین ولایت کاشمر به دست واقف خیراندیش سید محمود رییس احمدی مقداری آب و اراضی روستایی مرگ به دست عصمت السلطنه تیمورتاش با نیت صرف هزینه‌های بیمارستان عصمتیه صورت گرفته است.
حجت‌الاسلام گنابادی نژاد تصریح کرد: چهارمین موقوفه حوزه سلامت شهرستان کاشمر وقف سه دانگ از ۶ دانگ مزرعه اسماعیل آباد با نیت مصرف خسروی بیمارستان و دارالشفا حضرت ابوالفضل (ع) است. وی اشاره کرد: درآمد سالانه موقوفه‌های ۴ گانه خدمات درمانی کاشمر بیش از ۶۰ میلیون ریال است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!