مجتمع آبرسانی برای ۱۱ روستا در کاشمر بهره برداری شد

مشهد – ایرنا – مرحله سوم مجتمع آبرسانی بالاولایت با عنوان ˈمجتمع شهید کرامتˈ روز شنبه همزمان با دهه مبارک فجر طی مراسمی در کاشمر مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیر آب و فاضلاب روستایی کاشمر در این مراسم گفت: با بهره برداری از این طرح ۱۱ روستا با جمعیت ۲۰ هزار و ۱۸۳ نفر در قالب هشت هزار و ۳۱۳ خانوار از مزایای آن بهره مند گردیده و دغدغه تامین آب در این منطقه رفع شد.

ˈسیدحسن موذنˈ افزود: تاکنون سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال از اعتبار پنج میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریالب این طرح تخصیص یافته است.

وی گفت: عملیات اجرایی طرح به طول ۷۷۰ متر با هزار و ۸۰۰ متر خط انتقال آب و ۲۲۰ متر چاه عمیق اجرا و حفر شده است.

نماینده مردم کاشمر، خلیل آباد و بردسکن در مجلس اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به تخصیص اعتبارات ماده ۱۸۰ گفت: برای نخستین بار بنا به تصمیم بین مجلس و دولت اعتبارات ماده ۱۸۰ در اختیار نمایندگان گذاشته شد که از این محل ۱۵۵ میلیارد ریال به شهرستانهای کاشمر، خلیل آباد و بردسکن اختصاص یافت.

ˈمحمد اسماعیل نیاˈ افزود: از اعتبارات ماده ۱۸۰ مبلغ ۱۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به آب و فاضلاب روستایی کاشمر تخصیص پیدا کرد.

۲۵ هزار و ۳۳۸ مشترک در قالب ۵۹ هزار و ۸۸۴ نفر و ۱۸ هزار و ۲۵۹ خانوار تحت پوشش امور آب و فاضلاب روستایی کاشمر هستند

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!