زورگیر مامورنما در کاشمر به دام پلیس افتاد

کاشمر – ایرنا – فرمانده انتظامی کاشمر از دستگیری یک زورگیر که در پوشش مامور ادارات آب، برق و گاز اقدام به سرقت می کرد خبر داد.

زورگیر مامورنما در کاشمر به دام پلیس افتاد

این فرماندهی روز یکشنبه به نقل از سرهنگ ‘ابوالقاسم باقری’ گزارش داد: در پی دو گزارش از سوی شهروندان به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ورود مردی در پوشش مامور اداره آب و زورگیری و سرقت مقادیری وجوه نقد و گوشی تلفن همراهف دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پلیس این سارق خشن را که جوانی ۱۹ ساله است شناسایی و ماموران گشت تجسس کلانتری ۱۱ موفق شدند دیروز وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی کاشمر گفت: متهم اعتراف کرد علاوه بر دو مورد گزارش شده به پلیس، قصد ورود به عنف به شش منزل دیگر را در پوشش مامور ادارت آب، برق و گاز داشته که با هوشیاری شهروندان ناکام مانده و از محل متواری شده است.

وی ارائه کارت شناسایی از سوی ماموران آب، برق، گاز و مخابرات را ضروری دانست و از شهروندان خواست ضمن هوشیاری در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها