شهرداری کاشمر مکلف به رعایت دستورات بهداشتی در جمعه بازار است

معاون برنامه‌‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری کاشمر گفت: شهرداری کاشمر به عنوان متولی جمعه بازار، مکلف به رعایت و انجام دستورات بهداشتی است و باید موارد را برای اجرا به پیمانکار مربوطه ابلاغ کند.
خبرگزاری فارس: شهرداری کاشمر مکلف به رعایت دستورات بهداشتی در جمعه بازار است

به نقل از خبرگزاری فارس از کاشمر، سید مهدی عصمتی صبح امروز در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی کاشمر اظهار کرد: برابر اعلام مرکز بهداشت عرضه مواد غذایی و پروتئینی در جمعه بازار ممنوع است و پیمانکار جمعه بازار نباید اجازه ورود این اقلام را برای توزیع بدهد.

وی با بیان اینکه بر اساس مصوبات شورای تأمین مهلت شهرداری کاشمر تا پایان امسال برای جابجایی و تعیین تکلیف جمعه بازار به پایان می‌رسد، عنوان کرد: با توجه به اینکه به دلیل شرایط به وجود آمده برای تأمین نیاز شهرداری تاکنون موفق به تعیین تکلیف وضعیت جمعه بازار نشده‌ایم، لذا باید در مدت باقی‌مانده و به ویژه در آخرین جمعه سال نسبت به رعایت موارد بهداشتی ابلاغ شده برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی اقدام کند.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری کاشمر با اشاره به نزدیک شدن به عید نوروز و حضور مسافران و زائران در کاشمر به عنوان دومین شهر زیارتی خراسان رضوی یادآور شد: بازرسان مرکز بهداشت شهرستان باید نسبت به بازرسی اماکن عرضه و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان به ویژه در اماکن زیارتی اقدام و با متخلفان برخورد جدی داشته باشند.

وی با تأکید بر ایجاد کشیک‌های ویژه در مراکز درمانی و بهداشتی برای رسیدگی به مراجعه شهروندان و مسافران در ایام تعطیلات نوروزی خاطرنشان کرد: امیدواریم با ارائه خدمات مطلوب در زمینه بهداشت و سلامت غذایی که در مدت یک سال در جلسات متعدد این شورا بررسی و مصوب شده بتوانیم خدمات شایسته‌ای به مجاوران و زائران امامزادگان واجب التعظیم در شهر کاشمر ارائه دهیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها