اختصاص ۸۰ میلیارد تومان برای تقویت لوله گاز منطقه ترشیز

ن
به گزارش خبرگزاری فارس از خلیل‌آباد، محمد اسماعیل‌نیا صبح امروز در حاشیه بازدید از روستاهای کلاته شادی، هفتخانه و حسین‌آباد از توابع شهرستان خلیل‌آباد در جمع مردم این سه روستا اظهار کرد: با توجه به شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری باید همدلی و همزبانی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و از تفرقه‌افکنی و سیاست‌بازی پرهیز کنیم.

وی با بیان اینکه حل بیکاری جوانان از مهم‌ترین برنامه‌های دولت است؛ افزود: در حوزه اقتصاد باید یک مدیریت بهتری صورت گیرد و با توجه به اینکه ۷۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه سرگردان در کشور وجود دارد باید با یک مدیریت بالا این مبلغ جذب شود چرا که این مبلغ اگر در چرخه تولید و اشتغال خرج شود می‌تواند کشور را متحول کند.

اسماعیل‌نیا به حوزه سلامت اشاره کرد و گفت: در حوزه سلامت کارهای بسیار خوبی انجام شده و با جهادی کار کردن وزیر بهداشت و درمان تحول عظیمی در حوزه سلامت کشور رخ داده است.

نماینده مردم کاشمر و خلیل‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: برای تجهیز بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان خلیل‌آباد ۲٫۵ میلیارد تومان اعتبار دریافت کرده‌ایم.

وی، رمز موفقیت منطقه ترشیز را دوری از سیاست‌بازی و باندبازی عنوان کرد و افزود: باید اتحاد و همدلی را در وجود خود پرورش بدهیم و با نقد منصفانه در حل مشکلات منطقه ترشیز گام برداریم.

۱ نظر

  1. abolfazl گفت:

    ببینیمو تعریف کنیم

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!