اجرای نمایش سیبی که نصف نشد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر: در ایام پرسرورماه رجب و هفته نکوداشت مقام استاد شهید مطهری و هفته معلم ، نمایش سیبی که نصف نشد به نویسندگی مجتبی مهدی و کارگردانی محمد رضایی در روزهای ۱۹ و۲۰ اردیبهشت در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری سرو کاشمر اجرا شد .
تعداد ۱۰۰۰نفر ازاین نمایش دیدن کردند. جواد روشندل رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر ضمن تشکر از اهتمام گروه تئاتر سایه نیشابور با هدف گزاری اقتصاد در فرهنگ گاهایی را در مسیر تولید تئاتر بارویکرد تأمین هزینه های گیشه و فروش بلیط گام برداشته است،افزود بر این باوریم که در همه تولیدات فرهنگی بایستی مخاطب محوری به عنوان یک اصل مهم و اساسی تولید مد نظر قرارگیرد، در این صورت هنر و هنرمند نقش خود را در جامعه ایفاء خواهد کرد.وهنرمند میتواند حدأقل بخشی از هزینه های تولید را از محل فروش یا گیشه تأمین نماید هرچند تولید در عرصه فرهنگ و هنربا نگاه صرف اقتصادی میسر نمی باشد و اساساً کار هنرمند کار دل است و دلدادگی به هنر این نمایش با ۸ بازیگر تا کنون در شهرستانهای نیشابور –فریمان- کاشمر و… اجرا داشته است . گروه نمایشی سایه با توجه به دغدغه و دلنگرانی های مردم نسبت به زلزله اخیر و همزمان در کاشمر استقبال مردم را رضایت بخش عنوان کرد و از همکاری انجمن هنرهای نمایشی – اداره آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر تشکر کرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!