جوان ۲۰ ساله در استخر تفرجگاه چهل دختر کاشمر غرق شد

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرماندهی انتظامی کاشمر، سرهنگ ابوالقاسم باقری گفت: ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز گذشته در پی اعلام یک مورد غرق شدگی در استخر منطقه تفریحی چهل دختر این شهرستان گروهی از کلانتری ۱۱ جانبازان به همراه نیروهای اورژانس در محل حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد جوان ۲۰ ساله ای به نام مهدی که همراه دوستان خود در استخر این تفرجگاه در حال شنا بود به دلیل عدم آشنایی با اصول شنا غرق شده است.

باقری اظهار کرد: جوان مزبور با کمک نیروهای اورژانس به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر منتقل شد که تلاش کادر پزشکی برای نجات جان وی بی نتیجه ماند.

فرمانده انتظامی کاشمر با اشاره به نزدیک شدن فصل تابستان و گرم شدن هوا به شهروندان توصیه کرد برای شنا کردن از محل های مطمئن و دارای نجات غریق استفاده کنند.

شهرستان ۱۹۵ هزار نفری کاشمر دارای یک استخر سرپوشیده متعلق به بخش خصوصی است و استخر آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان این شهرستان نیز پس از چندین سال عملیات عمرانی هنوز نیمه تمام است.

۱ نظر

  1. سعید گفت:

    شاید دستی پشت پرده است تا پروژه های استخر آموزش و پرورش و اداره ورزش تکمیل نشود؟!

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!