نمایشگاه نقاشی زیبایی های جمال

به گزارش تابناک خراسان رضوی جواد روشندل در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در این نمایشگاه که سومین نمایشگاه کاظم جمالی هنرمند کاشمری است ۳۵ اثر نقاشی رنگ روغن، مداد رنگی و سیاه قلم در زمینه‌های چهره و طبیعت در ابعاد مختلف به نمایش در آمده است.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه در محل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر واقع در خیابان امام خمینی این شهر برپا شده است، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به هنر نقاشی می‌توانند همه روزه در دو نوبت صبح و عصر تا ۱۳ خرداد ماه از این نمایشگاه دیدن کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر هدف از برپایی این نمایشگاه را ترویج هنر نقاشی، معرفی آثار نقاشی و ترغیب و تشویق جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به هنرهای تجسمی در آستانه اوقات فراغت عنوان کرد و یادآور شد: امیدواریم برپایی چنین نمایشگاه‌هایی زمنیه جذب افراد توانمند و علاقه‌مند به این هنر را فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه انجمن هنرهای تجسمی کاشمر سابقه فعالیت ۲۰ ساله دارد، تصریح کرد: در این مدت بالغ بر ۵ هزار نفر در دوره‌های مختلف آموزشی طراحی، نقاشی، تذهیب و گرافیک شرکت کردند و آموزش‌های لازم را فرا گرفتند.

روشندل با بیان اینکه کلاس‌های مختلف آموزشی در تابستان امسال نیز برگزار می‌شود، گفت: در این دوره‌های آموزشی برای تدریس و آموزش علاقه‌مندان از فارغ‌التحصیلان رشته هنرهای تجسمی در مقطع لیسانس و بالاتر استفاده می‌شود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!