برخورد برخی از پرسنل شهرداری کاشمر در شأن شورا و شهرداری نیست

عضو شورای اسلامی شهر کاشمر با انتقاد از عملکرد برخی نیروهای شهرداری با مردم گفت: برخی از برخوردهایی که توسط پرسنل شهرداری کاشمر انجام می‌شود به هیچ عنوان در شأن شورا و شهرداری نیست.
خبرگزاری فارس: برخورد برخی از پرسنل شهرداری کاشمر در شأن شورا و شهرداری نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، حجت‌الاسلام میثم خزاعی صبح امروز در هشتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر کاشمر اظهار کرد: متأسفانه در روزهای اخیر برخورد فیزیکی و نامناسب نیروهای اجرایی شهرداری در بلوار شفا با یکی از شهروندان منجر به اعتراض و گلایه همشهریان شده است.

وی با تأکید بر اینکه برخوردهایی که توسط پرسنل شهرداری با مردم در سطح شهر می‌شود نه تنها در شأن شورا و شهرداری نیست بلکه منجر به نارضایتی و گلایه شهروندان نیز می‌شود، گفت: برخورد فیزیکی یکی از عوامل اجرایی شهرداری در داخل منزل مسکونی واقع در بلوار شفا انجام شده و از آن نیز تصویربرداری شده و باید تدبیری اندیشیده شود که دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.

عضو شورای اسلامی شهر کاشمر با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و تأثیر آن بر کاهش قدرت خرید مردم خاطرنشان کرد: برخی مسئولان زمانی که در اجتماع مردم در سطح روستاها صحبت می‌کنند و مردم مشکلات و دغدغه‌های روستای خود را مطرح می‌کنند متأسفانه این موارد را به تحریم‌ها مرتبط می‌کنند.

وی با بیان اینکه ارائه برخی خدمات در حوزه شهری از جمله حقوق اولیه شهروندان است و هیچ ربطی هم به موضوع تحریم ندارد، گفت: بحث تحریم‌ها مربوط به امسال و پارسال نیست بلکه ایران سرافراز پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره با تحریم‌های ظالمانه‌ای روبه‌رو بوده و مسئله جدیدی نیست و همواره تمامی دولت‌ها با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!