فریاد رهایی قدس در کاشمر طنین انداز شد

ایرنا – شهروندان کاشمری با حضور یکپارچه در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد رسای خود را در حمایت از مردم مسلمان فلسطین سر دادند.

راهپیمایان با حرکت از مقابل فرمانداری کاشمر با سر دادن شعارهای’ مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا، اتحاد اتحاد تنها راه نجات است’ به سمت میعادگاه نماز جمعه حرکت کردند.

فرماندار کاشمر نیز گفت: روز قدس روز همبستگی، ایثار، کمک به همنوع، مظلوم ستیزی و دشمن ستیزی و روز کمک به مظلومان جهان است.

مهدی فروزان افزود: با توجه به جنگهای نیابتی در منطقه که آمریکا و صهیونیسم به راه انداخته اند امسال روز جهانی قدس از اهمیت بیشتری برخوردار بود.

وی با ابراز خرسندی از حضور دشمن شکن مردم در صفوف به هم پیوسته این راهپیمایی گفت: سرداران دیپلماسی کشورمان که در حال مذاکره با شش قدرت جهان هستند وقتی حضور ملت ایران را در صحنه و راهپیمایی می بینند قطع یقین نوع ادبیاتشان در مذاکرات فرق می کند.

راهپیمایان در کاشمر پرچم رژیم جعلی صهیونیستی را در میدان مرکزی این شهر به آتش کشیدند.

همچنین توسط جمعیت هلال احمر صندوقهای جهت جمع آوری کمک به مقاومت اسلامی یمن و غزه در مسیر راهپیمایی قرار داشت. ایستگاههای مقاومت و نمایشگاه پوستر نیز از برنامه های جنبی روز جهانی قدس در کاشمر بود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!