تصویب اتصال خط آهن کاشمر به شبکه ریلی کشور

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح اتصال خطوط ریلی کاشمر به شبکه ریلی کشور از محل فروش اوراق مشارکت در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اسماعیل نیا افزود: اتصال خط آهن شهرستان کاشمر به شبکه ریلی کشور از سال ۹۱ مطرح شد اما به دلیل نبود اعتبارات دولتی به تصویب نرسید.
وی افزود: پس از پیگیری های بسیار این طرح با سه هزار و ۵۶۴میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال اعتبار از محل فروش اوراق مشارکت مصوب شد.
نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: این طرح در دفترچه اعتبارات تملک دارایی نیز ردیف بودجه گرفت و امسال برای انجام مطالعات و طراحی های اولیه مبلغ دو میلیارد ریال به این طرح اختصاص خواهد یافت.
اسماعیل نیا افزود: این پروژه۲۲۰ کیلومتر طول دارد که شهرستان کاشمر را به راه آهن بافق – مشهد متصل کرده و در قالب یک مسیر مشخص، امیرآباد ساری را به بندرچابهار و بندرعباس متصل خواهد کرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها