نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی در کاشمر افتتاح شد

به‌همت بسیج دانش آموزی سپاه کاشمر و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشمر، دومین نمایشگاه نوشت‌افزارهای ایرانی و اسلامی در محل نگارخانه ارشاد این شهرستان شروع به‌کار کرد.

به گزارش قدس آنلاین، محمد روحانی، مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کاشمر و مسئول برگزاری این نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری درباره تهاجم فرهنگی که حتی در لوازم‌التحریر مدارس نیز رخنه کرده است و از طرفی اهمیت دادن به تولیدات ملی، جبهه فرهنگی انقلابی اسلامی به همت چندین شرکت ایرانی اقدام به تولید محصولات ایرانی و اسلامی با کیفیت بسیار بالا کرده است.
وی تصریح کرد: در هر شهرستان نیز سعی شده است، برای طرح پشت و روی دفاتر و کیف مدارس از عکس‌های مشاهیر و شهدای همان منطقه استفاده شود که در شهرستان کاشمر نیز از عکس‌های شهید مدرس و تعدادی از سرداران شهید استفاده شده ضمن اینکه علاوه بر طرح‌های منطقه‌ای از شخصیت‌های ملی و اسلامی و فیلم‌هایی همچون مختار و انیمیشن‌ها نیز مورد استفاده قرار گرفته است.
مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کاشمر افزود: امسال نسبت به سال گذشته این محصولات از لحاظ کیفیت و کمیت رشد قابل توجهی داشته و در این زمینه ۱۰ برند برتر داریم که از این تعداد ۴ شرکت تولیدات بسیار عالی دارند.
روحانی خاطر نشان کرد: این محصولات علاوه بر تولید مناسب و با کیفیت ، با روش‌های جدید و جذاب کار فرهنگی و اسلامی انجام داده ، به عنوان مثال جلدهای دفاتر آنها هوشمند بوده و با نصب نرم‌افزار اندروید قاصدک روی گوشی موبایل و نگه داشتن عکس روی جلد دفتر روبروی دوربین موبایل، شخصیت‌ها در داخل گوشی به حرکت و سخن در می‌آیند و این برای دانش‌آموزان بسیار جذاب است، زیرا در این انیمیشن‌ها سبک زندگی ایرانی و اسلامی تبلیغ می‌شود.
وی بیان کرد: در سال گذشته مردم شهرستان کاشمر استقبال خوبی از نمایشگاه داشتند و در حدود ۵۰ هزار نوشت افزار ایرانی اسلامی توزیع شد و امسال نیز به دیگر فروشندگان لوازم التحریر سطح شهرستان اعلام شده که در صورت تمایل، نوشت افزارهای ایرانی و اسلامی با تخفیف ویژه در اختیار آنان قرار می‌گیرد تا در این زمینه همکاری مناسبی در سطح شهرستان صورت گیرد.
مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در کاشمر تأکید کرد: در این نمایشگاه به مدت ۱۵ روز انواع لوازم تحریر ایرانی و اسلامی و محصولات فرهنگی و مذهبی با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها