تصویب برجام با وحدت محقق شد

ایرنا- امام جمعه کاشمرگفت: تصویب برجام در سایه وحدت ملی محقق شد و با توجه به خواسته رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه در بررسی برجام جامعه دچار اختلاف نشود، وحدت ملی شکل گرفت.
امام جمعه کاشمر: تصویب برجام با وحدت محقق شد
حجت الاسلام والمسلمین سید قاسم یعقوبی در خطبه های این هفته آیین عبادی سیاسی نماز جمعه کاشمر افزود: مراحل تصویب قانونی برجام در شورای عالی امنیت ملی، مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان طی شد.
وی ابراز امیدواری کرد با تصویب برجام و هماهنگی به وجود آمده شاهد پیشرفت کشور در حوزه مسائل اقتصادی، برداشتن تحریمها و رفع مشکلات معیشتی مردم باشیم.
خطیب جمعه کاشمر در ادامه همچنین اتحاد بین ایران، جبهه مقاومت، حزب الله و روسیه را موجب از بین رفتن داعش در منطقه دانست.
وی گفت: هرچند در گذشته کشورهای مسلمان منطقه با توطئه های رژیم صهیونیستی و استکبار از هم جدا شده بودند اما در شرایط فعلی همه این کشورها به نتیجه رسیده اند که تنها راه مقاومت، اتحاد با یکدیگر است.
حجت الاسلام یعقوبی افزود: صهیونیسم غاصب در چند روز اخیر خشم مسلمانان کرانه باختری را برانگیخته است لذا ائتلاف این چند کشور با سایر کشورهای غربی و عربی متفاوت است.
وی همچنین با اشاره به فاجعه منا گفت: اگر ایران و پیام قهرمانانه و شجاعانه رهبر انقلاب نبود قریب پنج هزار جنازه در همان عربستان زیر خاک می شد و سایر کشورهای اسلامی هم سخنی نمی گفتند.
امام جمعه کاشمر افزود: حج امسال بی لیاقتی و بی تدبیری آل سعود را به نمایش گذاشت لذا شاهزادگان سعودی باید از این حوادث درس عبرت بگیرند و پاسخگو باشند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها