سرپرست جدید بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر معرفی گردید

با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان کاشمر مراسم تکریم و معارفه سرپرست بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر در محل سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار گردید.

در این مراسم دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر ضمن قدردانی از زحمات دکتر غلامرضا شفیعی در زمان تصدی ریاست بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) ،خاطر نشان کرد: خداوند به هر انسانی که بیشتر لطف نموده است ،نعمت خدمت رسانی را عطا نموده در قبال آن انسان باید با خدمت صادقانه و برخورد مناسب با ارباب رجوع ، شکر این نعمت را بجا آورد.

دکتر یزدانی گفت: دکتر شفیعی در زمان تصدی سرپرست بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر ضمن انجام خدمت صادقانه ، برخورد مناسب با ارباب رجوع و پرسنل، پیگیری و انجام دقیق و به موقع امور را در سرلوحه کار خود داشته اند که این بزرگترین سرمایه ایشان در زمان تصدی این سمت بوده است و اکنون نیز در سمت معاون درمان شبکه در حوزه سلامت ارائه خدمت خواهند نمود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر در ادامه دکتر محمد رضا رضانژاد را را به عنوان سرپرست سرپرست بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر معرفی و برای وی نیز آرزوی موفقیت در این سمت نمود.

در پایان نیز با اهدای لوح سپاس از سوی مدیر شبکه بهداشت و درمان و همچنین اهدای هدایایی به رسم یادبود از سوی همکاران به دکتر شفیعی، از زحمات وی تقدیر بعمل آمد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها