دو هزار نفر مجری انتخابات در کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

ایرنا- رئیس حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن گفت: دو هزار نفر به عنوان مجری با ستاد انتخابات در این شهرستانها مشارکت و همکاری دارند.
دو هزار نفر مجری انتخابات در کاشمر، بردسکن و خلیل آباد
مهدی فروزان روز شنبه در جمع خبرنگاران شمار واجدان شرایط رای دادن در انتخابات اسفند ماه آتی را در شهرستانهای کاشمر، خلیل آباد و بردسکن ۱۲۱ هزار و پنج نفر اعلام کرد.
وی افزود: ۹۴ صندوق اخذ رای در قالب ۷۷ شعبه ثابت و ۱۷ شعبه سیار شهری و روستایی برای این حوزه انتخابیه در نظر گرفته شده است.
فرماندار کاشمر همچنین گفت: تا پایان مهلت ثبت نام ۲۳ نفر در حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن داوطلب نامزدی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شدند که نسبت به دوره قبل ۱۹۱ درصد افزایش یافته است.
وی افزود: بررسی سوابق داوطلبان در مراجع چهارگانه به استناد ماده ۴۸ قانون پس از تأیید ثبت نام داوطلبان آغاز شده و هیات اجرایی انتخابات در مدت ۱۰ روز به بررسی صلاحیت داوطلبان می پردازد.
فروزان گفت: همچنین به منظور رسیدگی به تخلفات احتمالی در حوزه تبلیغات کمیته پیشگیری از تخلفات در دادگستری کاشمر با عضویت دستگاههای ذیربط تشکیل شده است.
شهروندان حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن واقع در جنوب غرب خراسان رضوی یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها