راه‌اندازی سامانه سهبا برای ارتباط مستقیم مردم و کاندیداها با هیئت بازرسی

رئیس هیئت بازرسی انتخابات کاشمر از راه‌اندازی سامانه سهبا در این شهرستان خبر داد و گفت: با فعال شدن این سیستم زمینه ارتباط مستقیم مردم و کاندیداها با هیئت بازرسی فراهم شد.

مهدی برامکی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: سامانه هیئت بازرسی انتخابات (سهبا) به منظور ایجاد فضای آسان ارتباطی آحاد مردم و کاندیداها در هر حوزه انتخابیه به طور مجزا فعال شده است.

وی با بیان اینکه هیئت بازرسی انتخابات با اختصاص شماره پیامک‌های مجزا برای گزارشات و شکایات مردمی و ارتباط مستقیم کاندیداها در هر شهرستان فراهم کرده است خاطرنشان کرد: اقشار مختلف مردم کاشمر می‌توانند گزارشات و شکایت خود را به شماره ۳۰۰۰۴۹۰ پیامک کنند.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات کاشمر با اشاره به اینکه کاندیداها نیز از طریق سامانه ۳۰۰۰۳۴۵ با هیئت بازرسی در ارتباط باشند افزود: دستورالعمل اجرایی و شماره پیامک این سامانه به تمامی کاندیداها اعلام می‌شود.

وی در ارتباط با کارآیی و عملکرد این سامانه ارتباطی تصریح کرد: تمامی پیامک‌های دریافتی از طریق این سامانه ابتدا در هیئت مرکزی بازرسی انتخابات در تهران مشاهده، بررسی، تجزیه و تحلیل می‌شود و در صورت لزوم به پیگیری به به هیئت‌های بازرسی در استان و شهرستان ها ارجاع داده می‌شود.

برامکی با بیان اینکه تمام اقدامات و فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداها توسط هیئت بازرسی رصد و روزانه گزارشات را به هیئت استان ارسال می‌شود یادآور شد: مجموعه بازرسی هیئت انتخابات کاشمر با ۱۰۶ نفر در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فعالیت می‌کند.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان تأکید کرد: هیئت بازرسی انتخابات کاشمر مستقر در فرمانداری شهرستان از طریق شماره تماس ۵۵۲۳۴۴۰۵ آماده دریافت نظرات و شکایات مردم کاشمر است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها