کاشمر میزبان نمایشگاه خوشنویشی بهار همدلی

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد،نمایشگاه خوشنویسی بهار همدلی ها با ۵۵ اثر خوشنویسی به خط نستعلیق- شکسته – نقاشی خط و … از ٢٢ خوشنویس ممتاز استان خراسان رضوی در آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی نیلپرکاشمر گشایش یافت.

در این نمایشگاه اساتید ممتاز خوشنویس از ۶ شهرستان استان خراسان رضوی و ٢ نفر از اساتید تهران ، آثار خود را در معرض دید علاقه مندان قرار دادند.

این نمایشگاه عصرروز جمعه ١۴ اسفند با حضور رئیس شورای اسلامی شهرستان کاشمر و مسئولین و هنرمندانی از سایر شهرستانها گشایش یافت و تا ٢٧ اسفند در دو شیفت صبح و عصر دایر می باشد.

جواد روشندل رئیس اداره فرهنگ و ارشا اسلامی کاشمر در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار داشت : برگزاری نمایشگاههای مشترک هنرمندان با این سبک میتواند زمینه تحقق همدلی و همزبانی اصحاب فرهنگ و هنر را در حوزه های مختلف فراهم آورد.

۱ نظر

  1. م . الف... گفت:

    نفس برپائی نمایشگاه شایسته و درخور تقدیر است . اما سطح نمایشگاه و آثار نمایش داده شده حرکتی سینوس وار داشت . در کنار آثار حرفه ای استاد فانی و دربان سایر آثار در سطح متوسط به بالا و مابقی بلکه پائین تر از سطح خوشنویسی شهرستان بود و حتی حضور آثاری با غلط املائی جای سوال داشت …

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!