افزایش ۳۲ درصدی اسکان مسافران نوروزی در مدارس کاشمر

َایرج سعادتمند در گفتگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: در تعطیلات نوروز امسال ۲ هزار و ۷۰۵ نفر از مسافران نوروزی در مدارس و خانه معلم کاشمر اسکان داده شدند که در مقایسه با اسکان ۲ هزار و ۳۸ نفری در نوروز گذشته از افزایش ۳۲ درصدی برخوردار بوده است.

وی با بیان این‌که در ایام تعطیلات نوروز امسال ۴ باب مدرسه با ۳۹ کلاس و خانه معلم با ۵۹ تخت به‌منظور اسکان مسافران تجهیز شده بودند، خاطرنشان کرد: از مجموع هزار و ۹۰۵ نفر اسکان داده‌شده در مدارس هزار و ۷۱۵ نفر از همکاران فرهنگی و ۱۹۰ نفر از سایر کارکنان ادارات و نهادها بودند.

مدیر آموزش‌وپرورش کاشمر با تأکید بر این‌که هزینه‌های اسکان نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است، تصریح کرد: در خانه معلم کاشمر نیز ۸۰۰ نفر اسکان داده شدند که از این تعداد ۶۸۰ نفر از همکاران فرهنگی بودند.

وی با بیان این‌که شهرستان کاشمر به دلیل زیارتی و سیاحتی بودن در ایام مختلف سال پذیرای زائران و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران اسلامی است، یادآور شد: مجموعه رفاهی فرهنگیان کاشمر با داشتن سوئیت‌های مجهز و فضایی مناسب در طول سال میزبان و پذیرای مسافران است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!