افزایش ۳۵ درصدی معتکفین در کاشمر

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کاشمر گفت:با افزایش سی و پنج درصدی نسبت به سال گذشته، دو هزار و ۹۶۰ نفر در شهرستان کاشمر در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کردند.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کاشمر بصیر، با افزایش سی و پنج درصدی معتکفین نسبت به سال گذشته، دو هزار و ۹۶۰ نفر در شهرستان کاشمر در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کردند.

حجت الاسلام قاسم علی مجیدی رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر در گفتگویی با اعلام این خبر گفت: از این تعداد، دو هزار و ۳۷۵ نفر زن و ۵۸۵ نفر مرد می باشند که در بیش از ۴۰ مسجد در شهر و روستاهای کاشمر معتکف شده اند.
حجت الاسلام مجیدی افزود: هزار و ۳۱۸ نفر از معتکفین شامل ۹۹۸ زن و ۳۲۰ مرد در شهر کاشمر و هزار و ۶۳۷ نفر شامل هزار و ۳۷۷ نفر زن و ۲۶۰ نفر مرد در روستاهای این شهرستان در مراسم معنوی اعتکاف شرکت کرده اند.
وی از افزایش ۳۵ درصدی شرکت کنندگان در اعتکاف امسال کاشمر خبر داد و با اشاره به حضور پرشور جوانان و نوجوانان در این مراسم گفت: ۲۰۰ دانشجو و ۱۰۰ دانش آموز امسال در کاشمر به جمع معتکفین پیوسته اند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!