ورود اولین شرکت سرمایه گذاری ترک به کاشمر

مدیر کارخانه شرکت سرا سبزین اعتماد راه آینده ترکیه با نام تجاری اکین تاریم ( ekintarim) و همچنین جوان مستعد کاشمری مهندس معین زاده از سهامداران ومدیر فروش این شرکت در ایران ، به کاشمر سفر کرده و در جلسه ای مشترک با مسئولان و کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان شرکت کردند. آقای اقاس سراپ انجول ، مدیر […]

مدیر کارخانه شرکت سرا سبزین اعتماد راه آینده ترکیه با نام تجاری اکین تاریم ( ekintarim) و همچنین جوان مستعد کاشمری مهندس معین زاده از سهامداران ومدیر فروش این شرکت در ایران ، به کاشمر سفر کرده و در جلسه ای مشترک با مسئولان و کارشناسان جهاد کشاورزی شهرستان شرکت کردند.
آقای اقاس سراپ انجول ، مدیر کارخانه تولید کودهای شیمایی اکین تاریم در این نشست گفت : ۹۰درصد محصولات را خودمان تولید می کنیم و بیشتر از اینکه بفکر تولید آفت زا باشیم بفکر این هستیم که راه حل بدهیم که محصولات بهتر شوند. در ادامه وی افزود : ما برخلاف اروپایی ها که فقط بفکر فروش هستند سعی میکنم با راه حل های مناسب و بهینه محصولات بهتر را بیشتر کنیم ، وسعی داریم تولید را به منطقه بیاوریم و بومی سازی کنیم ودر این رابطه با منطقه مغان و اصفهان کارکرده ایم. وی افزود : ما ۸ فرمول انحصاری در خصوص زعفران وپسته داریم که دانش فنی آن انحصاری است و کلیه تولیدات ما مطابق استاندارد های اروپا و امریکا است.

مهندس معین زاده حضور این شرکت ترکیه ای در منطقه ترشیز را ، تولید محصولات بومی باکیفیت در این منطقه برشمرد و افزود : با توجه به اینکه سه سال است در منطقه حضور داریم و انبار تولیدات ما در کاشمر است. چنانچه مشکل فنی در منطقه باشد ما حاضر به مرتفع کردن آن هستیم وقصد تجارت نداریم و فقط صرف کمک به بخش کشاورزی وارد شده ایم وبه همین منظور و جهت برطرف سازی مشکلات خاک منطقه. ۲۰۰کیلو خاک از مناطق مختلف این منطقه را آزمایش کردیم و به تناسب آزمایش خاک تولید داشته ایم. مهندس معین زاده تاکید کرد : ما محصولات مان را ابتدا بر اساس آزمایش آب و خاک منطقه تست وسپس تولید انبوه داریم وبه کشاورز می دهیم.

این جلسه که با حضور مهندسان جهادکشاورزی کاشمر برگزار شد کارشناسان دو طرف به بحث و تبادل نظر پرداختند . در پایان جلسه ، مدیر کارخانه تولید کود شیمایی ترکیه هدف و آرزوی خود را سرمایه گذاری در خصوص ایجاد کارخانه کود شیمایی ترکیه و انتقال دانش فنی آن به ایران طی ۵ سال آینده پس از معرفی و شناساندن محصولات ذکر کرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها