یک سال آموزش زیست محیطی جریمه شکارچی متخلف در کاشمر

رئیس حفاظت محیط زیست کاشمر گفت:طی یک حکم قضایی، متخلف زیست محیطی به آموزش محیط زیست و اطلاع از قوانین شکار و صید محکوم شد.
یک سال آموزش زیست محیطی جریمه شکارچی متخلف در کاشمر

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از خراسان رضوی،مهدی جمعه پور افزود: فردی که اقدام به زنده گیری ۲ قطعه کبک کرده بود ، در دادگاه از اینکه اقدام وی خلاف مقررات بوده و جرم محسوب می شود اظهار بی اطلاعی کرد .

جمعه پور ادامه داد: بر همین اساس قاضی دادگاه بخش کوهسرخ نظر به عدم سوابق کیفری متهم، قرار تعلیق متخلف را به مدت یکسال مشروط به کسب آموزش های لازم و اطلاع از قوانین شکار و صید مورد تأئید حفاظت محیط زیست کاشمر صادر کرد.

رئیس حفاظت محیط زیست کاشمر همچنین گفت: در رای دیگر صادره توسط دادگاه بدوی بخش کوهسرخ ، افرادی که اقدام به شکار یک راس قوچ وحشی و حمل و استفاده از بیسیم قاچاق کرده بودند به شش ماه حبس تعزیری جهت شکار غیرمجاز و جهت نگهداری تجهیزات غیرمجاز نظامی ( بیسیم های اختصاصی ) نیز به تحمل شش ماه حبس تعزیری محکوم شدند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها