مرگ جوان ۱۸ ساله بر اثر ضربه چاقو در کاشمر

به گزارش پایگاه خبری اتفاقیه ، سرهنگ ابوالقاسم باقری، فرمانده انتظامی کاشمرافزود: وقوع یک نزاع در پارک بازی مجموعه امامزاده سید حمزه(ع) کاشمر در شب نیمه شعبان رخ داد که گشت کلانتری ۱۲ این شهرستان پس از اطلاع  بلافاصله به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه براساس مشاهدات اولیه مأموران، جوانی بر اثر وارد شدن ضربه چاقو به ناحیه سر دچار خونریزی و مصدومیت شده بود ابراز داشت: با حضور اورژانس ۱۱۵ بلافاصله فرد مصدوم جهت مداوا به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر منتقل شد.

فرمانده انتظامی کاشمر با بیان این که در جریان این درگیری تعدا ۷ نفر مظنون دستگیر و به کلانتری منتقل شدند خاطر نشان کرد: تحقیقات پلیس برای روشن شدن انگیزه درگیری و شناسایی قاتل ادامه دارد.

سرهنگ باقری با اشاره به این که به جهت شدت جراحات وارده به جوان ۱۸ ساله کاشمری بر اثر ضربه چاقو، کادر درمانی بیمارستان، مصدوم حادثه را آماده اعزام به مشهد کردند یادآور شد: متأسفانه این جوان در حین اعزام به مشهد فوت کرد.

 

۱ نظر

  1. جواد گفت:

    این جوان مرحوم کارکن از روستای قوژد بوده
    خدا بیامرزدش و به خوانوادش صبر بده

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها