برگزاری مسابقات چهارجانبه ژیمناستیک به مناسبت دهه کرامت

خبرگزاری فارس: مسابقات چهارجانبه ژیمناستیک در کاشمر برگزار شد

احمدرضا روشندل در گفتگو با خبرنگار فارس در کاشمر با بیان اینکه این دوره از مسابقات در گرامیداشت دهه کرامت برگزار شد، گفت: این مسابقات با حضور ۵۰ ورزشکار با هدف آشنایی ورزشکاران و بالا رفتن آمادگی روانی و جسمانی آن‌ها برای حضور در رقابت‌های استانی و کشوری در سالن ورزشی انقلاب کاشمر برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در این مسابقات ورزشکاران شرکت‌کننده از شهرهای مشهد، نیشابور و دو تیم از کاشمر به میزبانی این شهر در یک روز به رقابت پرداختند، افزود: ژیمناستیک‌کاران در ۵ رده سنی به رقابت پرداختند که در رده زیر ۵ سال عرشیا مسافری، آرمان نجار و سروش رضائیان همگی از کاشمر و پوریا نیرآبادی از نیشابور حائز عناوین برتر شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به کسب عنوان اولی توسط یوسف راعی، علیرضا نائینی و رضا رضایی از کاشمر و حسین دهقان از مشهد در رده سنی ۶ تا ۷ سال، تصریح کرد: حسین بینافر از مشهد، امیرحسین همت‌آبادی از نیشابور، سید احمد صمیمی و احمد قانع الاحسینی از مشهد، دوم و فرزاد مقدس و مهیار جلالی از کاشمر و محمد صالح صابر و یونس خمیری از مشهد عناوین سوم این رده سنی را به خود اختصاص دادند.

روشندل با بیان اینکه در رده سنی ۸ تا ۹ سال امیرعلی ضیایی، پارسا شکوهی و سعید مدنی از کاشمر، احسان عاقلی از مشهد و امیر حسام موسی‌آبادی از نیشابور مقام اول، امیرعلی قادری از نیشابور و محمدمهدی صادقیان از مشهد مقام دوم و فرهاد مرادی، علی بختیاری و عرفان سن خواستی از مشهد مقام سوم را کسب کردند خاطرنشان کرد: امیرمحمد فرقانی و امیررضا فرمانبر از کاشمر و امیرحسین نیرآبادی از نیشابور مقام اول، پارسا توکلی، امیرمهدی سالمی و احسان جمشیدی همگی از کاشمر مقام دوم و شهریار آسوده از کاشمر و امیرمحمد مهدوی، امیررضا قصاب، محمدرضا باتقوا و محسن فرج پور همگی از مشهد مقام سوم رده سنی ۱۰ تا ۱۱ سال را از آن خود کردند.

وی ادامه داد: در رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال نیز محسن صادقی و سجاد غلامی از کاشمر و شروین شاملو از مشهد حائز رتبه اول شدند؛ مهران حسنی، ایرج میرزایی و علیرضا فاضل صادقی از مشهد عنوان دومی و یاسین تفقدی، عباس نوروزی پور، حسام مرادی و علیرضا زیبایی همگی از مشهد عنوان سومی این رده سنی را به خود اختصاص دادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به اینکه این مسابقات به همت هیات ژیمناستیک شهرستان برگزارشده است ابراز داشت: در پایان این مسابقات با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان به نفرات برتر لوح تقدیر و هدایایی داده شد.

 

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!