دولت دیدگاه مثبتی نسبت به ورزش بانوان دارد

ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: دولت یازدهم دیدگاه مثبتی نسبت به ورزش بانوان دارد لذا فراهم نمودن امکانات در این حوزه مورد تاکید است و نباید به صورت نمایشی در موضوعات بانوان فعالیت شود.

محمدحسن فرهادی روز یکشنبه در همایش پایگاههای ورزشی اوقات فراغت تابستانی در جمع دانش آموزان دختر ورزشکار و مربیان آنها افزود: برنامه ریزی دقیق و منظمی در همه عرصه ها به خصوص در حوزه سلامتی و نشاط بانوان صورت گرفته بطوری که آموزش و پرورش کاشمر یک سالن ورزشی خود را به بانوان اختصاص داده است.
وی به اولویت دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش و نگاه سلامت محور اشاره و بیان کرد: گرچه شاهد اجرای برنامه های پیاده روی بانوان در بلوار سیدمرتضی و انجام ورزش صبحگاهی در یکی دو پارک شهر کاشمر هستیم اما لازم است فضایی فراهم شود تا بانوان بیشتر بتوانند به فعالیتهای ورزشی بپردازند.
رئیس اداره آموزش و پرورش کاشمر نیز در این نشست گفت: امسال ۶۰ درصد فضای مدارس این شهرستان به ورزشهای مختلف که نوجوانان و جوانان می توانند در مدرسه انجام دهند اختصاص یافت تا حتی الامکان از آسیبهای اجتماعی پیشگیری شود.
ایرج سعادتمند افزود: با مساعدت فرماندار کاشمر و هزینه ۲۰۰ میلیون ریال کفپوش سالن ورزشی خاتم الانبیا آموزش و پرورش کاشمر تعویض شد.
مجتمعهای ورزشی ۲۲ بهمن و خاتم الانبیاء، کانونهای فرهنگی تربیتی لقمان و عاطفه ها، دارالقرآن و پژوهشسرا در زمینه برگزاری کلاسهای اوقات فراغت در کاشمر فعالیت دارند

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!