غفلت از بیان خدمات دولت به نفع جامعه نیست

 

ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: غفلت از بیان خدمات دولت به نفع جامعه نیست زیرا اگر خدمات دولت تدبیر و امید به صراحت برای مردم بازگو شوند بدون شک کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران بیمه می شود.

محمدحسن فرهادی روز یکشنبه در نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت افزود: برخی افراد در صدد مخدوش کردن وحدت جامعه بوده و مدام بر طبل توخالی اختلافات می کوبند.
وی ادامه داد: مردم باید بدانند دولت به رغم تمامی مشکلات به فکر جوانان، بانوان و دیگر اقشار جامعه است لذا مسئولان موظفند خدمات دولت را صادقانه مطرح کنند.
فرماندار کاشمر گفت: بر اثر غفلت برخی مسئولان و برنامه ریزیهای غلط در گذشته، دشمنان مسائلی ناشی از جنگ و تحریم را به ما تحمیل کردند.
وی افزود: با این وجود مسئولان نباید در گردونه اختلاف بیافتند زیرا راه درمان مشکلات مملکت حفظ وحدت است.
فرهادی از رفتار برخی افراد که خدمات دولت را نادیده گرفته و کوچکترین مشکل را بزرگنمایی می کنند انتقاد و بیان کرد: اگر خدماتی را که دولت تدبیر و امیدانجام داده اعلام نکنیم مدیون هستیم.
وی ادامه داد: البته دولت یازدهم نیازمند مداحی هم نیست بلکه باید انصاف را در بیان خدمات دولت رعایت کرد زیرا باید مردم را با امید و نشاط در صحنه نگهداریم.
فرماندار کاشمر همچنین گفت: با هزینه ۳۹۰ میلیارد ریال طرحهای هفته دولت در کاشمر بهره برداری می شوند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!