سه پروژه مخابراتی و دو طرح عمرانی در کاشمر به بهره‌برداری رسید

افتتاح پروژه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار مهر، معاون عمرانی فرمانداری کاشمر امروز در مراسم افتتاح پروژه های مخابراتی اظهار کرد: توسعه پورت تلفن ثابت به ظرفیت ۱۸۷ عدد، توسعه ADSL و احداث سایت ۳G  با اعتبار ۲۵ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال از جمله این پروژه هاست.

مهدی برامکی افزود: جهت توسعه پورت تلفن ثابت که در مرکز تلفن روستاهای تنورچه به تعداد ۱۶ تاو کسرینه ۴۸تا و مرکز مدرس به تعداد ۱۲۳ صورت گرفته، ۷۴۸ میلیون ریال هزینه شده، توسعه ADSL  مرکز مدرس نیز با اعتبار ۱۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال صورت گرفته است.

معاون عمرانی فرمانداری کاشمر همچنین به احداث پنج سایت ۳G در سایت مدرس، قائم، ترمینال، طالقانی و شهرک کارمندان دولت اشاره کرد و گفت: همه تلاش مسئولان در شهرستان باید ارائه خدمات صادقانه به مردم باشد.

وی افزود: دو پروژه مرکز حرفه آموزی معلولین ذهنی دختران کاشمر و مرحله اول احداث مرکز نگهداری سالمندان شهرستان توسط بخش خصوصی و با کمک خیرین افتتاح شد.

برامکی اظهار کرد: مرکز نگهداری سالمندان با زیربنای دو هزار و ۶۰۰ مترمربع و با ظرفیت ۹۰ نفر است که در مرحله اول یک سالن آن با زیر بنای ۲۸۰ متر مربع و با ۲۰ تخت با صرف مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال افتتاح شد و با کمک خیرین مبلغ هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جهت تاسیسات آن  تأمین شده است.

وی گفت: طبق برآوردهای انجام شده جهت تکمیل این مرکز اعتباری به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال مورد نیاز است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!