آیین تودیع و معارفه ریاست اداره ورزش و امور جوانان کاشمر

احمدرضا روشندل امشب در آئین تودیع خود که با حضور معاون مدیرکل، فرماندار، رؤسای هیأت‌های مختلف ورزشی، جمعی از ورزشکاران و پیشکسوتان در محل فرمانداری کاشمر برگزار شد، اظهار داشت: در بهمن ۸۶ و آغاز مسؤولیتم به‌عنوان رئیس تربیت‌بدنی کاشمر تعداد هیأت‌های ورزشی ۲۶ و تعداد سالن‌های ورزشی ۲ بوده است که خوشحالم امروز اعلام کنم در حال حاضر ۴۷ هیأت ورزشی و ۵ سالن ورزشی در کاشمر وجود دارد.

وی با بیان این‌که در حال حاضر ۱۱ مجموعه ورزشی روباز و سرپوشیده در نقاط شهری و روستایی با ۱۵۴ هزار و ۸۸۵ مترمربع فعال است و مورداستفاده ورزشکاران در رشته‌های مختلف قرار دارد، ابراز داشت: هم‌اکنون ۱۲ مجموعه ورزشی با ۱۴۱ هزار و ۸۰۰ مترمربع در دست احداث است که با تکمیل و بهره‌برداری از این فضاها، سرانه ورزشی در این شهرستان به ازای هر نفر از ۹۸ سانتی‌متر به ۱۸۸ سانتی‌متر ارتقا می‌یابد.

رئیس سابق اداره ورزش و جوانان کاشمر با تقدیر از همراهی و همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان و نیز رؤسای هیأت‌های ورزشی کاشمر در امر توجه و کمک به حوزه ورزش شهرستان خاطرنشان کرد: در حوزه ساماندهی ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی در سطح شهرستان در سال گذشته برای ۲ هزار و ۱۵۰ ورزشکار آقا و خانم کارت بیمه ورزشی صادر شده که این رقم تنها در نیمه نخست امسال  به ۲ هزار و ۵۲۰ نفر افزایش‌یافته است.

وی برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی و پخش زنده آن از شبکه سوم سیما در برنامه ورزشی صبح و نشاط در سال ۸۸ را یکی از ماندگارترین فعالیت‌های ورزشی کاشمر با مشارکت و حضور بیش از ۱۰۰ هزار نفر شرکت‌کننده عنوان کرد و یادآور شد: در این برنامه ورزشی که با همراهی مجموعه شهرستان و مشارکت بخش خصوصی در سطوح مختلف برگزار شد، ۲ دستگاه خودروی سواری و بیش از ۴۰۰ قلم انواع جوایز به‌ قید قرعه اهدا شد و بنا به اعلام فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور، کاشمری‌ها با این حضور رکورد همایش‌های پیاده‌روی را در آن زمان شکستند.

روشندل با بیان این‌که ۸ سال و ۹ ماه مسؤولیت حوزه ورزش کاشمر قطعاً یکی از ماندگارترین و بهترین دوران خدمتم بوده است، تصریح کرد: ضمن تقدیر از همراهی و همکاری مسؤولان ادارات، رؤسای هیأت‌های ورزشی، پیشکسوتان و ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان در مدت مسؤولیتم در اداره ورزش و جوانان کاشمر از محضرشان حلالیت می‌طلبم.

در ادامه محمد شایگان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان کاشمر با تقدیر از حسن اعتماد مسؤولان اداره‌کل و شهرستان گفت: امیدواریم با همراهی و تعامل با مجموعه‌های اداری و جامعه ورزشی شهرستان بتوانم گام‌های مثبتی در جهت رشد و اعتلای ورزش شهرستان بردارم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها