نخستین عمل مغز و اعصاب در کاشمر صورت گرفت

اهدای عضو
مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از انجام نخستین عمل مغز و اعصاب در کاشمر خبر داد.

محمدجواد یزدانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه نخستین عمل مغز و اعصاب در کاشمر صورت گرفته است، اظهار کرد: صبح یکشنبه یک خانم ۲۵ ساله از توابع شهرستان بردسکن در یک سانحه رانندگی از ناحیه سر دچار مصدومیت و به بیمارستان حضرت ابوالفضل کاشمر اعزام شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت.

وی افزود: این مصدوم دچار شکستگی جمجمه و خونریزی مغزی شده بود که با تلاش چهار ساعته متخصصان جراح مغز و اعصاب و تیم پزشکی بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) خطر رفع و عمل با موفقیت صورت گرفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با ابراز خوشحالی از عمل موفق این مصدوم، تصریح کرد: بیمار پس از انجام عمل به بخش آی سی یو منتقل شده و تحت مراقبت‌های ویژه است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای آبان ماه جاری پزشک متخصص مغز و اعصاب و اقدامات و وسایل مورد نیاز جراحی مغز و اعصاب در شهرستان کاشمر مستقر شده است، گفت: در سال گذشته برای نخستین بار، پس از سال‌ها انتظار و با پیگیری‌های مستمر مسؤولان شاهد حضور جوان‌ترین متخصص مغز و اعصاب کشور در این شهرستان بودیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!