نمایندگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در کاشمر افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، ساختمان نمایندگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، شب گذشته، هفتم آذرماه با حضور امام‌جمعه و جمعی از مسئولان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در کاشمر افتتاح شد.
مجید خدامی، مسئول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کاشمر در این مراسم با بیان اینکه نشر آثار دفاع مقدس موجب حفظ هویت انقلاب اسلامی ایران می‌شود، افزود: این پروژه باهدف یادآوری آثار و ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس در مساحتی بالغ‌ بر ۴۰۰متر مربع احداث‌ شده است.
وی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی برای تبیین و انتقال ارزش‌ها به نسل جوان است، افزود: اکنون دشمن می‌خواهد کاری کند تا فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به خصوص قشر جوان از بین برود.
خدامی با اعلام اینکه در این مکان ویژه برنامه‌های فرهنگی و هنری با محوریت دفاع مقدس از جمله بازخوانی عملیات‌ها، کلاس‌های آموزشی خطاطی، نقاشی، داستان‌نویسی و شعر با حضور نسل نوجوان و نوجوان برگزار خواهد شد، بیان کرد: نمایندگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس صبح و عصر برای مراجعه کنندگان بازخواهد بود.
وی با بیان اینکه این دفتر در خیابان امام چهار، دفتر قدیم امام‌جمعه راه‌اندازی شده است، گفت: اکنون با کمبود فضا مواجه هستیم که امیدواریم با کمک خیرین این مشکل برطرف شود.
مسئول بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کاشمر با اشاره به اینکه تلاش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برای به فراموشی سپرده نشدن و عدم تحریف دفاع مقدس است، افزود: دفاع مقدس متعلق به گذشته نیست و درگذر زمان جاری است. به زمان حال و آینده تعلق دارد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!