دستگیری ۱۷ خرده فروش مواد مخدر در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده کاشمر

دستگیری 17 خرده فروش مواد مخدر در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده کاشمر+تصاویر

در طرح پاکسازی مناطق آلوده شهرستان کاشمر ۱۷ خرده فروش مواد افیونی شناسایی و دستگیر و بیش از یک کیلوگرم مواد افیونی کشف و ضبط شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ ابوالقاسم باقری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشمر در گفتگو با کاشمربصیر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر و دیگر واحدهای عملیاتی این فرماندهی مرحله دیگری از طرح مبارزه با خرده فروشان مواد افیونی و معتادان پر خطر را در سطح شهرستان به اجرا گذاشتند.

وی افزود: در این راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر طی یک هفته با شناسایی مناطق آلوده با همکاری دیگر رده های انتظامی با هماهنگی مقام قضایی طی چند عملیات ضربتی ضمن دستگیری ۱۷ خرده فروش مواد افیونی مقدار ۱۴۴۶ گرم انواع مواد مخدر را کشف کرد.

فرمانده انتظامی کاشمر خاطر نشان کرد: اجرای این طرح که با هدف اجرای طرح های ارتقای امنیت اجتماعی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و دستگیری معتادان پرخطر به اجرا در آمد تقدیر و تشکر شهروندان را در پی داشته است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!