زندانیان کاشمر، کاربر گیاهان دارویی و زعفرانکار می‌شوند!

زندانیان کاشمر، کاربر گیاهان دارویی و زعفرانکار می‌شوند!

زندانیان کاشمر با شرکت در دوره های آموزش کاربر گیاهان دارویی و زعفرانکاری، این دو رشته را برای ایجاد اشتغال آموزش می بینند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کاشمربصیر دوره های آموزش کاربر گیاهان دارویی و آموزش زعفرانکار ویژه زندانیان کاشمر با همت مرکز آموزش فنی و حرفه ای و اداره زندان این شهرستان با حضور ۵۰ نفر از مددجویان علاقمند برگزار شد.

ابوالفضل خبازی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشمر با اعلام این خبر گفت: این مرکز با همکاری اداره زندان شهرستان اقدام به برگزاری دوره های آموزش کشاورزی در حرفه کاربر گیاهان دارویی و آموزش زعفرانکار ویژه زندانیان زندان کاشمر نموده است.

وی با اشاره به ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به مددجویان شهرستان افزود: توسعه و گسترش آموزش های فنی و حرفه ای در زمینه های مختلف کشاورزی، خدمات، فرهنگی و… استفاده بهینه از نیروی انسانی مددجو به منظور اشتغال و بهره وری زندانیان، شناخت استعدادهای مددجویان و ارتقاء سطح دانش و مهارت های فنی و حرفه ای زندانیان از اهداف این آموزش ها می باشد.

رییس مرکز فنی و حرفه ای کاشمر ادامه داد: این دوره با تعداد ۵۰ نفر از مددجویان علاقمند به حرفه های کشاورزی در حال برگزاری و آموزش این مهارت ها می باشد که در پایان دوره به قبول شدگان در آزمون تئوری و عملی گواهینامه مهارت فنی اعطاء خواهد شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!