مددجویان کمپ های ترک اعتیاد کاشمر آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند

 

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای کاشمر خبر داد: دوره های آموزش مهارتی به معتادان بهبود یافته در محل کمپ های ترک اعتیاد کاشمر و بخش کوهسرخ در حال برگزاری است .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، ابوالفضل خبازی اظهار کرد: دوره های آموزش مهارتی ویژه معتادان بهبود یافته در محل کمپ های ترک اعتیاد کاشمر و بخش کوهسرخ توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در حال برگزاری می باشد. وی ادامه داد :  آموزش های مهارتی یکی از عوامل مهم درایجاد اشتغال در برای افراد بهبود یافته است.

وی اضافه کرد: تعداد ۴۰ نفر از معتادان بهبود یافته آموزش های فنی و حرفه ای را در دور رشته کاربر گیاهان داروئی و برقکار ساختمان فرا می گیرند و در پاپان دوره آموزش به مهارت آموختگان موفق گواهینامه مهارت اعطاء می شود تا بتواننداز تسهیلات وام خود اشتغالی بهره مند شوند .

خبازی افزود: باید با همکاری دستگاه های اجرایی شرایط و بستر مناسب را جهت اشتغال افراد بهبود یافته در شهرستان فراهم و آنها را جهت ورود به بازار کاروتولید تشویق نمائیم .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!