سارق حرفه‌ای موتورسیکلت در کاشمر به پایان راه رسید

 

پلیس شهرستان کاشمر با شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای موتورسیکلت، پرده از ۶ فقره سرقت برداشت.
یه گزارش صبح توس سرهنگ ابوالقاسم باقری فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر در گفتگو با کاشمربصیر گفت: در پی چند فقره سرقت موتورسیکلت در یکی از روستاهای شهر کاشمر شناسایی و دستگیری این سارق در دستور کار مأموران تجسس کلانتری ۱۲ این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران تجسس کلانتری ۱۲ قائم پس از انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده میدانی و با کمک بانک اطلاعات مجرمین سابقه‌دار به یکی از افراد سابقه‌دار مظنون و وی را به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.
سرهنگ باقری اظهار داشت: مأموران تجسس کلانتری ۱۲ موفق شدند فرد مورد نظر را در حین فروش یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه دستگیر و به کلانتری انتقال دهند.
وی ادامه داد: متهم ۳۳ ساله که در ابتدا منکر ارتکاب هرگونه سرقتی بود پس از انجام بازجوئی‌های علمی پلیس به جرم خود اعتراف و به ۳ فقره سرقت موتورسیکلت، یک فقره سرقت احشام و دو فقره سرقت منزل اعتراف کرد.
باقری تصریح کرد: متهم دستگیر شده به نام «حجت» که اعتیاد شدید به مواد افیونی داشته و بیش از ۱۰ فقره سابقه کیفری در کارنامه خود یدک می‌کشد، پس از انجام تحقیقات تکمیلی راهی دادسرا و با حکم مقام قضایی روانه زندان شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!