محور بیارجمندمند به برداسکن و کاشمر ایمن سازی می شود

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازخبرنگار نسل شاهوار شاهرود جلسه هماهنگی بین مسئولان استان سمنان و خراسان رضوی برای رفع نقاط حادثه خیز و ترافیک محور شهر بیارجمند به برداسکن و کاشمر در بیارجمند شاهرود برگزار شد.

روح الله کریمی بخشدار بیارجمند در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگار نسل شاهوار طول مسافت محور بیارجمند به برداسکن و کاشمر را ۵۷ کیلومتر عنوان کرد و گفت: با راه اندازی این محور مسیر طبس به برداسکن با ۴۰۹ کیلومتر فاصله و مسیر سبزوار تا شاهرود به طول ۱۵۲ کیلومتر کوتاه تر خواهد شد.

وی با اشاره به پرتردد بودن محور شاهرود- سبزوار اظهار کرد: تردد وسایل نقلیه سنگین و سبک از استان های مختلف کشور به ویژه استان های سمنان و تهران در این محور و کم عرض بودن این محور مواصلاتی، این محور را به یک محور حادثه خیز تبدیل کرده است.

بخشدار بیارجمند شانه سازی بخشی از محور بیارجمند به برداسکن و کاشمر را از جمله مصوبات این جلسه عنوان کرد و افزود: تعریض و اصلاح برخی از قسمت های مسیر به طول هفت و نیم متر، نصب تابلو و علائم و تجهیزات ایمنی را بخشی دیگر از مصوبات این جلسه اعلام کرد.

کریمی بیان کرد: اصلاح قوس های تند مسیر و تجهیز راهدارخانه زمان آباد از دیگر مصوبات این جلسه بود که با انعقاد تفاهم نامه ای بین معاوت عمرانی استانداری سمنان و خراسان رضوی مقرر شد نسبت به ارتقا و ایمن سازی این محور اقدامات لازم صورت پذیرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!