برگزاری بیش از ۱۰ برنامه فرهنگی بمناسبت دهه فجر در امامزاده سیدمرتضی(ع) کاشمر

به مناسبت دهه فجر انجام شد:

برگزاری بیش از ۱۰ برنامه فرهنگی در امامزاده سیدمرتضی(ع) کاشمر

مسئول امور فرهنگی و قرآنی بقعه امامزاده سیدمرتضی(ع) کاشمر گفت: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر تاکنون بیش از ۱۰ برنامه فرهنگی در این آستان مقدس برگزارشد.

ابوالفضل عطار بیان کرد: از ابتدای دهه فجر انقلاب اسلامی تاکنون بیش از ۱۰ برنامه فرهنگی و قرآنی باحضور و استقبال زائران در آستان مطهر امامزاده سیدمرتضی(ع) کاشمر اجراشد.

وی افزود: برگزاری دعای توسل, زیارت عاشورا, دعای کمیل و ندبه به مناسبت گرامیداشت یادو خاطره شهدای انقلاب اسلامی, مسابقه بزرگ پیامکی فجر انقلاب اسلامی, تشکیل حلقه معرفتی ویژه دانش آموزان و خدام با موضوع دستاوردهای انقلاب, ترتیل خوانی قرآن کریم به مدت ۱۰ شب باحضور زائران ازجمله برنامه هایی است که تاکنون اجراشد.

عطار اظهارداشت: باتوجه به اینکه دهه فجر امسال متقارن شد با ایام شهادت حضرت زهرا(س) برنامه های متنوعی ازجمله مراسم عزاداری و سخنرانی برگزارشد.

وی با بیان اینکه امروزه اقتدار و سربلندی ایران مدیون خون شهدایی است که خالصانه جان خود را تقدیم انقلاب و اسلام کردند, افزود: تمام خدام این آستان مطهر در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت می کنند و مردم را نیز به شرکت در راهپیمایی دعوت می کنم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!