حضور باشکوه مردم انقلابی کاشمر در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن

مردم انقلابی کاشمر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن جلوه‌ای زیبا از وحدت و همبستگی ملت را در دفاع از آرمان‌های انقلاب و پشتیبانی از رهبر معظم انقلاب را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، صبح امروز در چهلمین سالگرد بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مردم انقلابی و همیشه درصحنه ایران اسلامی هم‌زمان با سایر نقاط کشور با حضور پرشور و باشکوه در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن بار دیگر اثبات کردند در مسیری که از ۴۰ سال قبل در آن پا گذاشتند، عقب‌نشینی نمی‌کنند و تا آخرین‌نفس و قطره خون با پیروی از رهنمودها و توصیه‌های مقام معظم رهبری از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

در این حضور حماسی و یکپارچه که هزاران نفر از اقشار مختلف مردم کاشمر حضور داشتند با سردادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر صهیونیست» با مشت‌هایی گره‌کرده بار دیگر اقدامات و توطئه‌های دشمنان و بدخواهان انقلاب و کشور عزیز ایران را محکوم و خشم و انزجار خود را یاوه‌گویی‌ها و دسیسه‌های آنان اعلام کردند.

راهپیمایان که حرکت خود را از میدان انقلاب آغاز کرده بودند پس از عبور از خیابان امام خمینی(ره) و میدان آزادی کاشمر وارد آستانه مقدسه امامزاده سید حمزه(ع) شدند، آنها با اجتماع در این مکان مقدس قطعنامه راهپیمایی این حرکت غرورآفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن قرائت شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!