دستگیری ۱۶ سارق و خرده فروش مواد مخدر در کاشمر

دستگیری 16 سارق و خرده فروش مواد مخدر در کاشمربا اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کاشمر ۱۶ سارق و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

سرهنگ « ابوالقاسم باقری» فرمانده انتظامی کاشمر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: روز گذشته مرحله ای دیگر از طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با مشارکت پلیس های تخصصی اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح مأموران پلیس آگاهی و پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری کلانتری های سطح شهر مخفیگاه و پاتوق تعدادی از سارقان و خرده فروشان مواد مخدر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شدند.

سرهنگ باقری گفت: مأموران این فرماندهی در این عملیات ضربتی موفق شدند تعداد ۴ سارق حرفه ای را در خیابان های کمال الملک، قائم و خرمشهر دستگیر و مقادیری از اموال مسروقه را از مخفیگاهایشان کشف کردند.

وی ادامه داد: در هیمن راستا تعداد ۱۲ خرده فروش مواد مخدر نیز طی چند عملیات مجزا دستگیر و از آنان مقادیری انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف شد.

با اشاره معرفی متهمان به دادسرا خاطر نشان کرد: در بررسی سرقت های انجام شده سهل انگاری و غفلت مالباختگان کاملا مشهود بوده است لذا شهروندان گرامی بایستی با رعایت اصول پیشگیرانه از سرقت همانند نصب دوربین مداربسته، استفاده از گاو صندوق و قفلهای ضد برش و ضد سرقت، استفاده از حفاظ فلزی محکم ، استخدام نگهبان محله و حفاظت گفتار در حضور افراد غریبه، سارقان را در ارتکاب جرم ناکام گذارند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!