زنگ انقلاب در مدارس کاشمر نواخته شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، همزمان با سی و نهمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی، زنگ انقلاب در مدارس کاشمر نواخته شد.

در این مراسم که به صورت نمادین در دبیرستان شهید باقری با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، جمعی از مسئولان و خیرین مدرسه ساز برگزار شد، پدر شهید باقری زنگ انقلاب را در این مدرسه به صدا درآورد.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه ۶ شهید دوران انقلاب در این شهرستان، گفت: امروز که آغاز چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را نظاره‌گر هستیم، بر خود می‌بالیم، چراکه این روزها، روزهای فراموش نشدنی در تاریخ ملت ماست.

علی طاهریان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران مبتی بر بینش عمیق توحیدی و برگرفته از انقلاب سرخ قیام اباعبداله الحسین(ع) است، یادآور شد: ایام الله دهه فجر فرصت مغتنمی برای بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌هاست تا مرور کنیم، آنچه در طول این سال‌ها اتفاق افتاده و چه مسیری در پیش داریم.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر با تأکید بر آشنایی و تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب به دهه چهارم انقلاب، تأکید کرد: انتظار می‌رود جوانان با مطالعه تاریخ کشور به این مهم برسند که وضعیت کشور قبل از انقلاب چگونه بوده است و امروز در چه جایگاهی قرار داریم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!