پیروزی انقلاب از مصادیق تحقق وعده الهی است

امام‌ جمعه کاشمر پیروزی انقلاب را یکی از مصادیق بارز تحقق وعده‌های الهی دانست و گفت: مسئولان از بیان وعده‌های توخالی و شعارگونه پرهیز کنند.

حجت‌الاسلام سید کاظم طباطبایی امام جمعه کاشمر

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، حجت‌الاسلام سید کاظم طباطبایی صبح امروز در دیدار با مسئولان ادارات و نهادهای کاشمر در نخستین روز از دهه فجر انقلاب اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بر اساس باور و اعتقادمان به پیروزی رسیده است و در این سال‌ها نیز بر پایه همین ایمان و باور در برابر تمام فشارهای دشمنان مقاومت و ایستادگی کردیم.

وی پیروزی انقلاب را یکی از مصادیق بارز تحقق وعده‌های الهی دانست و ادامه داد: خداوند متعال در آیات متعددی همواره به مؤمنین وعده داده است که آنها را در مسیر حق یاری می‌کند و به پیروزی می‌رساند.

امام‌ جمعه کاشمر با اشاره به اینکه ملت ایران باعقیده، باور و تفکر توحیدی برای پیروزی انقلاب و برچیده شدن رژیم پهلوی تلاش کردند، افزود: در این راستا، ضرورت دارد به‌عنوان مسئول و کارگزار در نظام جمهوری اسلامی ایران ایمان داشته باشیم تا مردم آن را باور کنند که در سایه همراهی و یاری خداوند با نهضت و انقلاب اسلامی همواره دشمنان درراه رسیدن به اهدافشان ناکام ماندند.

وی با تأکید بر اینکه باوجود همه تهدیدها، تحریم‌ها، توطئه‌ها و تخریب‌ها در سال‌های پس از پیروزی انقلاب علیه نظام، انقلاب و ملت نه‌تنها خللی در اراده و تصمیم ملت ایجاد نشده، بلکه به موفقیت‌ها و دستاوردهای عظیمی در حوزه‌های مختلف دست‌یافته‌ایم، خاطرنشان کرد: خوشبختانه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دستاوردهای بزرگی در بخش‌های مختلف حاصل‌ شده، به‌طوری‌که امروز بسیاری از امکانات و خدماتی که در نقاط شهری ارائه می‌شود در دورترین و محروم‌ترین نقاط کشور نیز انجام می‌شود.

طباطبایی با اشاره به ایستادگی و مقاومت ملت در برابر تحریم‌ها و تهدیدات دشمنان، یادآور شد: درحالی‌که دشمن از استعداد و توانایی ملت ایران هراس دارد، امروز در بسیاری از بخش‌ها به خودکفایی رسیده‌ایم.

وی بابیان اینکه تمام دستاوردها و موفقیت‌ها بدون وابستگی و در سایه استقلال به‌دست‌ آمده است، اضافه کرد: نباید فراموش کنیم که پشتوانه نظام و انقلاب مردم هستند، بنابراین به‌عنوان خدمتگزار مردم باید به خواسته‌ها و نیازهای آنها توجه کنیم و در راستای خدمت به آنها و کسب رضایت خداوند تلاش کنیم.

امام‌ جمعه کاشمر شعار و وعده‌های توخالی را یکی از بدترین کارها دانست و گفت: باید در عمل با اجرایی و عملیاتی کردن امور زمینه بهره‌مندی مردم را از خدمات و دستاوردها فراهم کنیم و از طرح وعده‌های توخالی و شعارگونه پرهیز شود.

وی با اشاره به اینکه مردم با مشکلات زیادی در حوزه اقتصاد، بیکاری، گرانی و معیشت روبه‌رو هستند و باید در این جهت با روی باز با مردم صحبت کرده، با شرایط آنها همراهی کنیم، اظهار داشت: بدون توجه به خط و خطوط سیاسی تنها باید به فکر مردم باشیم و در راستای برآورده کردن نیازها و رفع مشکلات آنها تلاش کنیم، هر فردی که مردم را مأیوس و بدبین کند یک گناه نابخشودنی مرتکب شده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!